Садівниче товариство Нижньогаївський Зелений Гай
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Лист-попередження

Донизу

Лист-попередження Empty Лист-попередження

Створювати по Admin Нд Вер 01, 2019 3:36 pm

Лист-попередження


Членам Обслуговуючого кооперативу садівничого товариства  «Нижньогоївський Зелений Гай»


31 серпня 2019 року відбулися збори правління  Обслуговуючого кооперативу садівничого товариства  «Нижньогоївський Зелений Гай» на яких було розглянуто ряд важливих питань щодо діяльності садівничого товариства і його членів.
Так як дуже багато ділянок не є доглянутими, закинутими де виріс ліс, і поступило багато скарг, правління садівничого товариства  «Нижньогоївський Зелений Гай» вирішило скласти листи-попередження про виключення з членів товариства тих, які не доглядають за своїми ділянками. Встановити термін до 15 листопада 2019 року кожному власнику земельної ділянки повирізати дерева, кущі, покосити свої ділянки і прилягаючі до них території (рів, і ін..) , якщо до 15 листопада 2019 року член товариства не догляне свою ділянку буде виключений з членів товариства, що потягне за собою не можливість користуватися в’їздом через шлагбаум, підключення до електромережі і ін.. Теж саме це відноситься до тих членів товариства, які мають дві і більше ділянок, якщо одна доглянута , а інша ні, теж будуть виключені з членів товариства і хто підключений до мережі електропостачання буде відключений.
        Попередити власників земельних ділянок, які тільки думають, що тримають ділянку для продажі, людина яка купить ділянку повинна буде сплатити усі борги за власника, штраф за повторний вступ в члени товариства,  як передбачено статутом товариства, аж тоді зможе користуватися інфраструктурами товариства (Підключення до електромережі загальними дорогами і т.д).
Штраф за повторний вступ в члени товариства в сумі 10000 грн. ( Десять тисяч гривень)

Наступні збори правління відбудуться 16 листопада 2019 року.

Просимо усіх поставитися з розумінням.


Голова правління   Малетич Дмитро Васильович
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 14
Дата реєстрації : 14.07.2019
Вік : 46
Звідки : "Зелений гай"

https://greenguy.ukraine7.com

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі