Садівниче товариство Нижньогаївський Зелений Гай
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Витяг з протоколу № 2 Загальних Зборів Обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство Нижньогаївський Зелений Гай» від «16» листопада 2019 року.

Донизу

Витяг з протоколу № 2 Загальних Зборів Обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство Нижньогаївський Зелений Гай» від «16» листопада 2019 року.                                  Empty Витяг з протоколу № 2 Загальних Зборів Обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство Нижньогаївський Зелений Гай» від «16» листопада 2019 року.

Створювати по Admin Пн Лист 18, 2019 9:36 am

16 листопада 2019 року відбулися Загальні Збори Обслуговуючого кооперативу садівничого товариства  «Нижньогоївський Зелений Гай».

До 15 листопада 2019 року кожен власник земельної ділянки повинен був повирізати дерева, кущі, покосити свої ділянки і прилягаючі до них території (рів, і ін..) , але не всі поставилися до цього з розумінням.
На прохання і з розумінням та повагою до Вас, члени товариства вирішили на Загальних Зборах 16 листопада 2019 року продовжити термін і поки не виключати з членів товариства, тих хто не доглядає свою ділянку, і тих хто не сплачує членські внески.
Вирішили ще раз скласти лист - попередження з терміном до 2 травня 2020 року.
                                                           
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ:
ВИРІШИЛИ: Скласти повторно лист – попередження, та попередити членів товариства тих, які не доглядають за своїми ділянками. Встановити термін до 02 травня 2020 року кожному власнику земельної ділянки повирізати дерева, кущі, покосити свої ділянки і прилягаючі до них території (рів, і ін..) , якщо до 02 травня 2019 року член товариства не догляне свою ділянку буде виключений з членів товариства, що потягне за собою не можливість користуватися в’їздом через шлагбаум, підключення до електромережі і ін.. Теж саме це відноситься до тих членів товариства, які мають дві і більше ділянок, якщо одна доглянута , а інша ні, теж будуть виключені з членів товариства і хто підключений до мережі електропостачання буде відключений.
Попередити власників земельних ділянок, які тільки думають що тримають ділянку для продажі, людина яка купить ділянку повинна буде сплатити усі борги за власника, штраф за повторний вступ в члени товариства,  як передбачено статутом товариства, аж тоді зможе користуватися інфраструктурами товариства.
Встановити штраф за повторний вступ в члени товариства в сумі 10000 грн. ( Десять тисяч гривень)
Наступні загальні збори відбудуться 02 травня 2020 року.
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 14
Дата реєстрації : 14.07.2019
Вік : 46
Звідки : "Зелений гай"

https://greenguy.ukraine7.com

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі